Барање модератор .

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Барање модератор .

Пишување by Yamahito Firenzo on Пет Ное 03, 2017 4:27 pm

Име Презиме (ИГ):

На што сте лидер :

Слика од статс(Задолжително):

Дали сте биле предходно модератор на некој борд:


НАПОМЕНА:Пораката мора да биде цитрирана .
avatar
Yamahito Firenzo
Admin

Број на мислења : 16
Join date : 2017-11-02

Преглед на профилот на членот http://nw-gaming.forumotion.me

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот